Studio 07

V našem studiu nabízíme služby v oblasti péče o krásu  a zdravý životní styl

Můžete si u nás dopřát:

služby péče o tělo -  Lymfatické masáže a Maderoterapii

služby péče o obličej - Maderoterapii obličeje  a Liftingové masáže obličeje podle biomechaniky XanyBati

péče o řasy a obočí - Prodlužování a zahušťování  řas , Lashlifting, Laminaci obočí , Úpravu obočí Hennou

Všechny služby naleznete na ulici Jiráskova 17, Brno. Vchod do studia je přímo z ulice  - bílé dveře. Parkování je na ulici přímo před studiem, MHD zastávka Grohova.

 

 

Prodlužování řas

Glamour Lashes jsou semipermanentní řasy, které se aplikují metodou řasa na řasu, pro vytvoření přirozeného vzhledu.

Zaměřujeme se zejména na bezpečné aplikování řas, čímž se výrazně liší od jiných značek. Jednotlivé syntetické řasy jsou velmi pružné, tudíž jsou velmi lehké a proto nepřetěžují vlastní řasy, naše klientky nosí aplikované řasy několik let bez nutnosti „odpočinutí“ řas.

 mohou aplikovat pouze certifikované osoby, aby byla zaručena bezpečnost a kvalita.

Aplikace řas

První aplikace  trvá zhruba 60-120 minut v závislosti na počtu aplikovaných řas (dle typu oka a počtu vlastních řas), aplikace je příjemná a bezbolestná, je třeba aby klientka přišla s nenalíčenýma očima. 48 hodin po aplikaci se na řasy nesmí dostat voda (ani pára či sníh), proto doporučujeme klientkách přijít s čerstvě umytými vlasy.

Doplnění 

Doplnění řas doporučujeme po 2-4 týdnech dle potřeb klientky, samozřejmě také v závislosti na rychlosti růstu řas. Doplnění trvá 45-60 minut dle počtu doplňovaných řas. Doplnění je možné provést pouze pokud klientka přijde bez nalíčených řas. 

Výživa na podporu růstu řas Beautyfullash

Tento unikátní výrobek je posilovač růstu přírodních řas. Tím klientka získá silnější základ pro aplikaci řas Nouveau Lashes a prodloužení může být výraznější, silnější a řasy delší a můžou být aplikovány na více řasách. Tento výrobek má efekt již po dvou až šesti týdnech každodenního jednoduchého užívání, aplikuje se jako tekutá linka, jeho používání je pro klientky velice jednoduché a pohodlné.

Ceník - Prodlužování řas

Nový set 1600 Kč
Doplnění (2/3/4/5 týdnů) 600/700/800/900 Kč
Odstranění řas 200 Kč
Lash lifting 800 Kč
Sérum pro růst řas Beautyfullash 1490 Kč